Mūsų istorija

Mūsų istorija – tai FIDIC* inžinerijos ir projektų administravimo istorijos Lietuvoje dalis. Kai 1992 metais priėmėme iššūkį įgyvendinti Klaipėdos aplinkosauginį projektą, vieną pirmųjų Lietuvoje finansuotą Pasaulio banko, Švedijos, Suomijos ir Lietuvos Respublikos lėšomis, dar tik svajojome apie kompleksines statybų inžinieriaus paslaugas teiksiančią įmonę. Pirmojo projekto sėkmė bei augantis FIDIC inžinieriaus ir projektų administravimo paslaugų poreikis mus skatino nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą.

1999 metais įkurta įmonė “Projektų vadybos grupė” – mūsų pirminio siekio teikti visapusiškas, į kliento poreikius orientuotas, statybos techninės priežiūros, FIDIC inžinieriaus ir projektų administravimo paslaugas atspindys. Vedami šio tikslo, praplėtėme savo kompetencijų ir paslaugų spektrą, kad klientams galėtume pasiūlyti kompleksinius sprendimus vykdant mokymus, viešinant įgyvendinamus projektus bei rengiant paraiškas projektų finansavimui gauti . Šiandien mes bendradarbiaujame su LR savivaldybėmis ir jų įmonėmis, vandens tiekimo organizacijomis, Aplinkos ir Finansų ministerijomis bei kitomis institucijomis ir vykdome projektus visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų paslaugų kokybę užtikrina įdiegtos LST EN ISO 9001:2008 kokybės vadybos ir LST EN ISO 14001:2005 aplinkos apsaugos vadybos sistemos, o profesionalumą – kompetetingi darbuotojai.

Tapę konkurencingais savo srities profesionalais, mes nepamiršome harmoningos verslo plėtros principų. Mes vertiname patirtį ir žinias, kurias sukaupėme bendradarbiaudami su tarptautiniais ekspertais ir Lietuvos vandentvarkos ir komunalinių atliekų tvarkymo įmonių specialistais. Mes didžiuojamės savo įgyvendintais infrastruktūriniais aplinkosaugos projektais, bet svarbiausias mūsų darbo įvertinimas – įgytas klientų pasitikėjimas.

* Tarptautinė inžinierių konsultantų federacija (Federation Internacionale Des Ingenieurs Conseils)

Mūsų vertybės

Kad ir ko besiimtume, kiekvieną kartą siekiame pralenkti patys save. Todėl savo darbuose vadovaujamės šiais principais:

• Profesionalumu: siekiame nuolat tobulėti, kad kuo kokybiškiau atliktume prisiimtus įsipareigojimus.

Mes išmanome FIDIC inžinieriaus darbo ypatumus ir turime sukaupę didelę projektų rengimo, viešinimo ir administravimo bei statybos darbų techninės priežiūros patirtį. Džiaugiamės galėdami dalintis ir keistis savo žiniomis ir įgūdžiais su partneriais.

• Dėmesiu klientui: kiekvienas projektas – išskirtinis.

Mums nėra nesvarbių darbų, todėl esame pasirengę kiekvienam klientui pasiūlyti išmintingiausią individualų sprendimą, paremtą praktikoje įgytomis žiniomis. Vykdydami statybos darbų techninę priežiūrą, administruodami, rengdami paraiškas, vertindami projektus ar organizuodami mokymus, mes išliekame nepriklausomi, objektyvūs ir kartu orientuoti į kliento poreikius. Mes visada stengiamės suprasti, kas svarbu Jums.

• Atsakingumu: prisiimame visišką atsakomybę už kiekvieną savo sprendimą.

Mūsų profesionalus ir kvalifikuotas kolektyvas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir itin atsakingai žiūri į kiekvieną projekto įgyvendinimo žingsnį. Ne kartą įrodėme, kad galime nepriekaištingai įgyvendinti projektus, kuriems keliami patys griežčiausi reikalavimai, todėl bendradarbiaudami su mumis Jūs galite būti visiškai užtikrinti dėl mūsų darbo kokybės.

Mūsų kompetencijos

Mūsų pasiryžimas - padėti Jums rasti atsakymus į kiekviename projekto įgyvendinimo etape iškylančius klausimus ir užtikrinti sėkmingą projekto įgyvendinimą. Mūsų kompetencijų sritys:

• Statybos darbų techninė priežiūra ir FIDIC inžinieriaus veikla;

• Aplinkosauginių projektų administravimas ir viešinimas;

• Investicinių projektų rengimas ir jų finansinė analizė;

• Paraiškų rengimas projektų finansavimui gauti;

• Mokymai: praktinis FIDIC sutarčių taikymas ir projektų administravimas.

Smulkesnę informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia.

Web dizainas ir programavimas
Emotion